Доставка

Доставка по Харкову

«Техносток» здійснює доставку товарів по Харкову власною службою доставки.

Вартість доставки по Харкову пральних машин, сушильних машин, посудомийних машин та телевізорів складає до 150 грн.

Вартість доставки по Харкову холодильників, морозильних камер, електроплит складає до 250 грн.

Водії, які здійснюють доставку від «Техностоку» по Харкову завжди допомагають у занесенні побутової техніки до Вашої оселі.

Доставка по Харкову здійснюється у зручний для Вас час, який узгоджується з Вами персонально.

 

Доставка по Харківській області

Доставка в інші міста по Харківській області службою доставки «Техностоку» здійснюється вантажним автомобілем. Вартість доставки залежить від відстані та обговорюється індивідуально.

Доставка по Харківській області здійснюється у зручний для Вас час, який узгоджується з Вами індивідуально.

 

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється службами доставки «Нова пошта» та «ІнТайм». У кожному випадку всі деталі доставки обговорюються з Вами індивідуально та в зручний для Вас спосіб.

«Техносток»  до кожного конкретного випадку має індивідуальний підхід та узгоджує з Вами всі деталі доставки придбаного Вами товару. Товар запаковується у стретч-плівку та обрешетування, які гарантують його надійну доставку.

 

Наприклад, вартість доставки з Харкова  до Києва «Новою поштою» пральної машини з габаритами (ВхШхГ) 85х60х60 вагою 69 кг за складає приблизно 300 грн. У той час доставка такої самої пральної машини службою доставки «ИнТайм» коштує приблизно на 10 –15% дешевше.

 

Самовивіз

Також Ви можете при купівлі товарів у магазині «Техносток» Ви можете самостійно його забрати власним автомобілем. Завантаження товару до Вашого автомобіля буде виконано командою «Техносток» дбайливо та з врахуванням всіх особливостей при транспортування кожного конкретного товару.