ГАРАНТІЯ

Термін дії гарантії

«Техносток» пропонує Вам винятково якісну та надійну техніку європейського виробництва для внутрішнього європейського ринку, а тому вона відповідає всім найвищим світовим стандартам.

На більшість позицій товарів у «Техностоку» Ви можете самі обрати гарантійний термін на 6 місяців або на 14 днів.

Водночас, на деякі види товарів гарантія надається строком на 14 днів.

Максимальний строк дії гарантії на товар та можливість обрати різні гарантійні терміни вказані в описі до кожного товару окремо.

 

Сервісне обслуговування

Після завершення строку дії гарантійного обслуговування наші клієнти отримують сервісне обслуговування від магазину «Техносток», яке є дешевшим, аніж в інших сервісних центрах чи майстернях.

 

Гарантійне обслуговування

Для отримання гарантійного обслуговування Ви маєте звернутись до менеджерів магазину «Техносток». Після з’ясування всіх деталей до Вас, за необхідності, буде направлено майстра сервісного обслуговування «Техностоку». Також Ви маєте  пред’явити чек на купівлю побутової техніки у магазині «Техносток». Будь ласка, зберігайте чек на купівлю побутової техніки у нашому магазині протягом всього терміну використання техніки.

 

Повернення товару

Повернення товару можливе протягом 14 днів за умови наявності критичних несправностей, які були підтверджені сервісним обслуговування «Техносток» або у випадку, якщо товар не задовольнив Вас кольором, розмірами або з інших причин за умови, що товар не використовувався у роботі, а також за умови збереження товарного вигляду, наявності всіх ярликів виробника, відсутності зовнішніх дефектів, зовнішніх та технічних дефектів, що виникли через неправильну експлуатацію товару. При поверненні товару Ви маєте обов’язково пред’явити документ, що засвідчує продаж товару (чека). У кожному випадку умови повернення або обміну на побутову техніку з аналогічним характеристиками та ціною обговорюється з Вами індивідуально.

 

Винятки з гарантійного обслуговування

Під гарантійне обслуговування не потрапляють випадки, пов’язані з неправильною експлуатацією та транспортуванням побутової техніки, перепади напруги в електромережах, пошкодження внаслідок стихійних явищ.